Eşinin ölümüyle yıkılmıştı! ‘Bak meleğim, kızımız evlendi’

Şarkıcı Elif Karlı, 1993 yılında Cengiz Karlı ile nikâh masasına oturmuştu. Ünlü çiftin bu evlilikten bir kızı ve bir oğlu olmuştu. Ancak Cengiz Karlı, geçtiğimiz ocak ayında 57 yaşındayken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

Eşinin ölümüyle yıkılan Elif Karlı’nın kızı Ecen Naz Karlı, dün bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Bulut Çatalsakal ile nikah masasına oturdu.

“YOLUNUZ, BAHTINIZ, ŞANSINIZ AÇIK OLSUN”

Kızının ve damadının fotoğraflarını 327 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcı, gönderisine şu mesajı yazdı:

Çocukluk arkadaşlığından hayat arkadaşlığına… Ben bugün kızımın mürüvvetini gördüm. İki pırlantam vardı, üç oldu… Benim harika çocuklarım. Çok mutlu olun. Yolunuz, bahtınız, şansınız açık olsun.

GELİN ÇİÇEĞİDE BABASININ FOTOĞRAFLARI YER ALDI

Ece Naz’ın gelin çiçeğinde kaybettiği babası Cengiz Karlı’nın fotoğrafının da yer alması dikkatlerden kaçmadı. Ünlü isim, gelin çiçeğinin fotoğrafına ise “Bak meleğim, kızımız evlendi” diye yazdı.

Karlı, düğün sonrası eğlenmek için gittikleri mekanın yemek masasında eşi Cengiz Karlı’nın fotoğrafına yer verdi. Elif Karlı, “Tabii ki bizimlesin meleğim” notuyla kaybettiği eşinin fotoğrafını da yayınladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x