CHP Sözcüsü Öztrak kırgın seçmene seslendi: ‘Küstüm’ diye mücadeleyi bırakamayız

Seçim yenilgisinin ardından değişim tartışmalarını yaşandığı CHP’de geçtiğimiz günlerde danışman krizi çıktı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine ‘zavallı, hain ve kanı bozuk’ diyen ve Atatürk’e hakaret eden Perinaz Mahpeyker Yaman’ı danışmanı olarak atadığının ortaya çıkması büyük tepkiye yol açtı.

Öztrak’tan tepkili seçmene mesajlar

Partisinin genel merkezinde basın toplantısı düzenleyen parti sözcüsü Faik Öztrak, danışman kriziyle ilgili soru üzerine gerekli açıklamaların yapıldığını söyledi. Öztrak, açıklamasının devamında yerel seçimlere yönelik iddialı mesajlar vererek şunları söyledi:

“Artık bütün gücümüzle silkinip ayağa kalkmak zorundayız. Bu sürdürülemez gidiş, bu nobranlık karşısında ‘Kırıldım, küstüm, üzüldüm’ diye mücadeleyi bırakamayız. Ayağa kalkacağız, bu gidişe hep beraber dur diyeceğiz. Yaklaşan yerel seçimlerde önceki seçimde kazandığımız belediyelere yenilerini ekleyeceğiz. CHP’li başkanlarca yönetilen belediyelerde sosyal demokrat belediyeciliğin en güzel örneklerini veriyoruz. Son yerel yönetim seçimlerinde büyük bir zafer kazandık, şimdi bir kere daha çok daha iyisini yapacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x