Yetişkin film oyuncusundan skandal İsrail-Hamas savaşı paylaşımı

7 Ekim’de Hamas’ın silahlı kanadı Kassam Tugayları’nın saldırısı sonrasında Filistin’de sivillere orantısız güç kullanan İsrail’e tepkiler giderek artarken bir yetişkin film oyuncusunun paylaşımı sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Pornografil filmlerde yer alan ve bir yapım şirketi bulunan Michael Lucas isimli İsrail yanlısı oyuncu, İsrail’in Gazze’de sivillere fırlattığı füzelerden birinin üzerine isminin yazılmasını istedi.

Bu isteği gerçek olan 51 yaşındaki Lucas daha sonra bu füzenin fotoğrafını paylaşarak, “Haha aslında ismimin yazılmasını istemiştim” dedi. Fakat Lucas’ın bu paylaşımı büyük tepki çekti.

İran asıllı yetişkin film yıldızı Shahrokh Mosavinejad boykot çağrısı yaptı. Lucas’ın sahibi olduğu Lucas Entertainment isimli şirketin boykot edilmesini isteyen Mosavinejad, “Füzelerin üzerine isminin yazılmasının havalı olacağını düşünen biri masumların öldürülmesi ve soykırımı için bir kukladır. Bu şirketi boykot edin” dedi. 800 binden fazla takipçisi olan Mosavinejad’a Kyle Overton isimli yetişkin film oyuncusu da destek verdi.

İsrail’e sık sık bağışta bulunduğu ortaya çıkan Lucas, “Ben bundan korkmuyorum ve ne kadar tehdit alırsam alayım paylaşımımı silmeyeceğim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x