Setlere Ara Veren Demet Evgar: “Mavi’den Sonra Hayatımdaki Her Şey Değişti”

Oyunculuğu ile kendinden sıkça söz ettiren yetenekli ve güzel oyuncu bu defa Etiler’de karşılaştığı muhabirlerine soruları ile gündemde. Evgar, 2022 Ağustos’ta dünyaya gelen kızı Mavi hakkında da konuştu.

Oynadığı dizi ve filmlerdeki başarıları ile kendinden sıkça söz ettiren Demet Evgar, sohbet ettiği gazetecilere yaptığı açıklamalar ile gündemde.

1 Kadın 1 Erkek, Aile Arasında, Yahşi Batı gibi filmlerde oynadığı karakterlerle zihnimize kazınan güzel oyuncu bir süredir ekranlardan uzakta.

Demet Evgar 2022 Mart ayında 6 senedir birlikte olduğu Levent Babataş ile evlenmişti. Ünlü çiftin Ağustos ayında “Mavi” isimli kızları dünyaya geldi.

Evgar, kızı Mavi doğduktan bir süre sonra çok değiştiğini ve setlere biraz ara verip kızıyla vakit geçirmek istediğini söylemişti

Evgar ile Babataş, önceki günlerde Etiler’de muhabirlerle biraz sohbet ederek soruları yanıtladı. Güzel oyuncu setleri özlediğini itiraf etti.

Evgar setlere dönmesiyle ilgili “Çok şükür her şey yolunda, setleri özledim, uzun zaman oldu. Biraz daha geç başlamayı düşünüyordum ama düşündüğümden daha erken olacak, yer alacağım proje izlemesi zevkli bir şey olacak” dedi. Müziğe de devam etmeyi düşündüğünü söyleyen oyuncu, “4-5 parçam daha bekliyor, kış aylarına güzel bir parça ile giriş yapmak istiyorum” dedi.

Kızı Mavi’yi de setlere götüreceğini söyleyen Evgar “Zor olmayacak benim için, zor olursa da o kadar çok bakıcısı var ki halası, dayısı, teyzesi… Hepsi bakmak için sıraya giriyor.” dedi.

Evgar kızı Mavi’nin nasıl olduğu sorulunca da “Gayet iyi, 14 aylık oldu. Sürekli yanındayım, güzel bir bağ kurduk. Setlere başlayınca şimdi o benim yanımda olacak. Minik cadılıkları oluyor. Kime benzediği konusunda herkesin gönlünü alıyor, müthiş bir karma kendileri. Mavi’den sonra hayatımda değişmeyen bir şey kalmadı diyebilirim, iyi ki de değişti.” dedi.

Güzel oyuncu kızı Mavi’den sonra hayatındaki her şeyin değiştiğini söylerken özgürlüğünün hiç kısıtlanmadığını ve kendini daha özgür ve mutlu hissettiğini söyledi. Evgar, aynı zamanda ” Mavi’den önce ne yapıyormuşum onu bile bilmiyorum. Bütün çocuklar güzel bir dünyada yaşasın.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x