Müge Boz-Caner Erdeniz çiftinden romantik kutlama! ‘Hem bakmaya hem öpmeye doyamadım’

Basketbolcu Caner Erdeniz ile 2019’da Barselona’da nikâh masasına oturan, aynı yıl kızı Vina’yı kucağına alan Müge Boz, 1 Haziran’da ikinci kez anne oldu. Bebeklerinin cinsiyetini doğumda öğrenen ünlü çift, oğullarına Rika adını verdi.

Boz ile Erdeniz, 5’inci evlilik yıl dönümlerini kutladı. Güzel oyuncu, eşiyle çıktığı romantik akşam yemeğinden paylaşım yaptı.

“HAMİLELİK HORMONLARININ GERGO’LUĞUNDAN KURTULDUM”

13.06 evlilik yıl dönümümüz bizim. Seninle doyasıya sohbet etmeyi ne kadar çok özlemişim dün çıktığımız yemekte fark ettim. Tabi hamilelik hormonlarının gergo’luğundan da kurtulduğum için herhalde pek bir şekerdik, doyamadım sana, hem bakmaya hem öpmeye hem de muhabbetine güzel bebeğim. Yıllar geçtikçe ‘İyi ki hayat rüzgarına bıraktık da kendimizi, buralara kadar uçuştuk’ diyorum. iki çocuklu bir aile oluvermekten çok daha fazlasını kattık birbirimize.

“YILDIZLAR KADAR SEVİYORUM SENİ”

40 yaşındaki oyuncu, “Havai fişeklerin ışıltısı gibi parıl parıl, coşku dolu nice yıllarımız oluyor. Sönmeyen mumlar gibi aşkımız hep canlı kalıyor. Seninle hayata hep cheers diyoruz. İçi çikolata kreması dolgulu, közlenmiş kapya biber tatlısı gibi hep yenilikler, farklı tatlar, deneyimler peşindeyiz. Yeri geliyor slow motion, yeri geliyor close up’ta izliyoruz seninle bu dünyayı, deneyimlerimizi, anlarımızı. Ve öyle de oldu. Hep varız, Sen, ben, Vina, Rika, Hector. Yıldızlar kadar seviyorum seni, çok çok çok beğeniyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun birtanem” ifadelerini kullandı.

“DAHA DA EĞLENECEĞİMİZ YILLARA”

Caner Erdeniz de Instagram hesabından evlilik yıl dönümlerini kutladı: 13/06/19. 5th Anniversary. Yolculuğumuzun her anını unutulmaz kıldığın için teşekkürler. Büyüyen ailemizle birlikte daha da çok eğleneceğimiz yıllara. Seni çok seviyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x