Eski aşkını hedef aldı… Rihanna’yı takıntı haline getirdi

Bir dönem isimleri birlikte anılan ve Rihanna ve Drake yeniden gündemde. Ayrılıktan sekiz yıl sonra “Work” şarkısını söylemeyi reddeden Drake’in, eski kız arkadaşı Rihanna’yı takıntı haline getirdiği konuşuluyor.

37 yaşındaki Grammy ödüllü Drake, bir konserinde dinleyicilere hitap ederken bir hayranı tarafından kaydedildi. Mikrofona şöyle dedi: “Artık bu şarkıyı söylemiyorum. Şarkıyı sen söyleyebilirsin.”

Work şarkısını ikili eskiden birlikte söylüyordu.

Drake’in bu sözleri sosyal medyada da konuşuldu. Bir kullanıcı, “Drake’in Rihanna’ya karşı sağlıksız bir takıntısı var, bir an önce yoluna devam etmesi gerekiyor!” diye yazdı. Bir başka kullanıcı da “O çok tuhaf” diye yazdı.

Drake’in Work’ü söylemeyi reddetmesini destek ve empatiyle karşılayanlar da oldu.

Bir X kullanıcısı “Hepiniz sanki Rihanna’dan kolaycaayrılabilecekmişsiniz gibi konuşuyorsunuz” dedi. Bir başkası da gülerek, “Rihanna’dan ayrılabilecek tek kişi Rihanna” dedi. Ve başka bir hayran da şöyle yazdı: “Dürüst olmak gerekirse onu suçlamıyorum.”

Geçen sonbaharda Drake, Fear of Heights şarkısının sözlerinde Rihanna’ya birçok kez saldırmıştı. Bir satırda da şöyle diyordu: “Neden sanki hâlâ sana takılıymışım gibi konuşuyorlar? Bu asla olamaz.”

Ve hatta “seninle seks ortalama” diye de rap yapmıştı ve hatta A$AP Rocky ile ilişkisini de hedef almıştı: “O benden daha iyi, ben olmasam daha iyi. Evet o adam hâlâ seninle. Seni bırakamaz.”

Mayıs 2018’de ise Rihanna Vogue’a bu çalkantılı ilişki için şunları söylemişti: “Artık bir dostluğumuz yok ama düşman da değiliz.”

Rihanna, hiçbir zaman Drake’e yanıt vermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x